Skip navigation MENU

Ons team

De vereniging Natuur en Milieu Gelderland vervult een provinciale koepelfunctie voor de duizenden vrijwilligers die actief zijn in lokale en regionale natuur- en milieuorganisaties. Bij de vereniging zijn zo’n honderd groepen en vijfhonderd particuliere leden aangesloten. Natuur en Milieu Gelderland heeft een bestuur en een bureau.

Thijs Belgers
Communicatie

06 2933 0517 • ma/di/do
t.belgers@natuurenmilieugelderland.nl

Erik-Jan Bijleveld
Natuur en landbouw

06 3371 8399 • ma/wo/do
e.bijleveld@natuurenmilieugelderland.nl

Marieke Gorkink
Communicatie

06 1082 8694 • ma/wo/do
m.gorkink@natuurenmilieugelderland.nl

Etienne Goudriaan
Communicatie

06 4627 0059 • ma/di/do
e.goudriaan@natuurenmilieugelderland.nl

Nando Habraken
Energie en circulaire economie

06 1162 2491• ma/di/wo/do
n.habraken@natuurenmilieugelderland.nl

Lynn Hagendoorn
Ruimte en mobiliteit

06 2933 3576 • ma/di/do
l.hagendoorn@natuurenmilieugelderland.nl

Chris Jansen. Foto TBChris Jansen
Controller

06 2933 3084 • ma/wo/do
c.jansen@natuurenmilieugelderland.nl

Alex de Meijer - GNMFAlex de Meijer
Participatie, energie en water

06 4882 0433
a.de.meijer@natuurenmilieugelderland.nl

Bernhard Oosting
Natuur en ruimtelijke ordening

06 2932 7274 • ma/di/wo/do
b.oosting@natuurenmilieugelderland.nl

Evelien Pleiter
Office manager

06 3618 7795 • ma/wo/do
e.pleiter@natuurenmilieugelderland.nl

Petra Souwerbren
Directeur

06 2305 5791
p.souwerbren@natuurenmilieugelderland.nl

Mireille Plessius
Stagiair Communicatie en multimedia

06 4036 8445
m.plessius@natuurenmilieugelderland.nl

Bestuur

Dirk van Uitert, voorzitter
Hans Brons, secretaris
Yvonne Kleefkens, penningmeester
Ardi Dortmans
Cathrijn Haubrich
Henry Potman

We heten vanaf nu Natuur en Milieu Gelderland. Voor jou verandert er niets. Meer lezen over onze nieuwe naam