Aangesloten organisaties

Aangesloten lokale organisaties

Onze lidorganisaties uit heel Gelderland zijn actief op het gebied van natuur, milieu, landschap en duurzame energie. We ontmoeten elkaar twee keer per jaar bij de algemene ledenvergadering. Daarnaast is er op allerlei momenten contact mogelijk; bijvoorbeeld om te overleggen over omgevingsplannen, gezamenlijke projecten of eventuele juridische stappen.

Wederzijds belang

Onze leden kunnen een beroep doen op de expertise van onze medewerkers. Zij kunnen adviseren, je in contact kunnen brengen met andere experts of in enkele gevallen samen optrekken in projecten en processen.

Als vereniging vertegenwoordigen we de belangen van natuur en milieu namens onze leden richting de provincie. Hoe meer mensen en organisaties zich bij ons aansluiten, hoe sterker we samen kunnen opkomen voor natuur, biodiversiteit, landschap en leefomgeving. Dus sluit je ook aan!

Hieronder vind je een overzicht van onze lidorganisaties. Als een website ontbreekt, kun je via ons contact opnemen met deze organisatie.

 

Ga gelijk naar…

Lidorganisaties in de Achterhoek

Lidorganisaties op en om de Veluwe

Lidorganisaties in het Rivierenland

Lidorganisaties Arnhem-Nijmegen

Lidorganisaties Gelderland in algemeen

Lidorganisaties in de Achterhoek

 

Naam Website Thema’s
BerkellandEnergie berkellandenergie.nl Duurzame energie, burgerinitiatief
Bomenstichting Achterhoek bomenachterhoek.blogspot.com Natuur, landschap
G.A. van der Lugtstichting vanderlugtstichting.nl Natuur, landschap
IVN Oude IJsselstreek e.o. ivn.nl/afdeling/de-oude-ijsselstreek Natuur, educatie
KNNV Doetinchem doetinchem.knnv.nl Natuur
Milieuraad Neede Milieu
Milieuwerkgroep De Oude IJsselstreek Stichting Milieuwerkgroep ‘De Oude IJsselstreek’ Natuur, landschap, educatie
Stichting Natuur en Milieu Aalten Natuur, milieu
Tegengas Duurzame energie
Vrienden van de Gorsselse Heide vriendenvandegorsselseheide.nl Natuur, landschap
Stichting Achterhoek weer mooi achterhoekweermooi.nl Natuur, landschap

Lidorganisaties op en om de Veluwe

Naam Website Thema’s
Belangenvereniging bewoners Eerbeek-Zuid Milieu, leefomgeving
De A de-a.nl Duurzame energie
De Bekenstichting www.sprengenbeken.nl Natuur, landschap
IVN Apeldoorn ivn.nl/afdeling/ivn-apeldoorn Natuur, educatie
IVN Barneveld ivn.nl/afdeling/barneveld Natuur, educatie
IVN Ede ivn.nl/afdeling/ivn-ede Natuur, educatie
IVN Eerbeek e.o. ivn-eerbeek.nl Natuur, educatie
IVN Nijkerk ivn-nijkerk.nl Natuur, educatie
KNNV Apeldoorn apeldoorn.knnv.nl Natuur
KNNV Epe-Heerde epe-heerde.knnv.nl Natuur
Natuur en milieuplatform Ermelo www.nmpermelo.nl Natuur, milieu
Natuur en milieuvereniging ’t Groentje groentje-wezep.nl Natuur, milieu, leefomgeving
Platform vlieghinder Teuge www.platformvlieghinderteuge.nl Leefomgeving
St. Behoud Juniperbos www.juniperbos.nl Natuur
St. Hogenenk Natuur
St. milieuwerkgroepen Ede www.sme-ede.nl Milieu
St. natuur en milieuplatform Brummen Natuur, milieu, landschap
St. natuur en milieuzorg Noordwest Veluwe Natuur, milieu
St. Natuurlijk Otterlo www.natuurlijkotterlo.nl Natuur, leefomgeving
St. Wagenings milieu overleg Milieu, participatie
St. werkgroep milieuzorg Apeldoon (SWMA) swma.weebly.com Milieu
Vereniging Het Edelhert www.hetedelhert.nl Natuur
Vereniging Landschap en milieu Hattem www.landschapenmilieuhattem.nl Natuur, landschap
Vereniging Milieuzorg Epe Vereniging Milieuzorg Epe Natuur, landschap, milieu
Vogelbeschermingswacht Noord-Veluwe www.vbwnoordveluwe.nl Natuur
Vrienden van de Loenense bossen www.vriendenloenensebossen.nl Natuur
Vrienden van de Veluwe Participatie

Lidorganisaties in het Rivierenland

Naam Website Thema’s
De Parkse Gaard www.deparksegaard.nl Natuur, voedsel
IVN West-Betuwe www.ivn.nl/afdeling/west-betuwe.nl Natuur, educatie
Milieuwerkgroep Buren E.O. www.milieuwerkgroepburen.nl Natuur, milieu
Milieuwerkgroep Midden Betuwe Milieu
Natuur- en Vogelwacht Culemborg www.nvwc.nl Natuur
Vereniging Natuurwacht Bommelerwaard www.natuurwachtbommelerwaard.nl Natuur
Vereniging tot behoud van het Lingelandschap www.lingelandschap.nl Natuur, landschap
Vrienden van het Afferdense Dijk- en Waailandschap Natuur, landschap
Waardevol Tiel www.waardevoltiel.nl Leefomgeving
Werkgroep milieubeheer Rhenen www.stichtingwmr.nl Milieu

Lidorganisaties omgeving Arnhem-Nijmegen

Naam Website Thema’s
Bewoners comité Groenlanden Landschap, milieu
Coöperatie Valleienergie www.valleienergie.nl Duurzame energie
De Groene Vos www.degroenevos.nl Duurzaamheid
De Parkse Gaard www.deparksegaard.nl Natuur, voedsel
Flora en faunawerkgroep Gelderse Poort www.geldersepoort.net Natuur, landschap
Hengelsport vereniging Deest www.hsvdeest.nl Natuur
Imkersvereniging Arnhem-Velp E.O. www.debijenstal.nl Natuur, educatie
IVN Arnhem www.ivn.nl/afdeling/arnhem Natuur, educatie
IVN Oost-Veluwezoom www.ivn.nl/afdeling/oost-veluwezoom Natuur, educatie
IVN Rijk van Nijmegen www.ivn.nl/afdeling/nijmegen-rijk-van Natuur, educatie
IVN Zuidwest Veluwezoom www.ivn.nl/afdeling/zuidwest-veluwezoom Natuur, educatie
KNNV Arnhem www.knnv.nl/arnhem Natuur, educatie
KNNV Nijmegen www.nijmegen.knnv.nl Natuur, educatie
Lingewaard Energie www.lingewaardenergie.nl Duurzame energie
Lingewaard Natuurlijk www.lingewaardnatuurlijk.nl Natuur
Milieudefensie Arnhem www.arnhem.milieudefensie.nl Milieu, duurzaamheid
Milieugroep Westervoort Milieu
Milieuvrienden Duiven www.milieuvrienden.nl Natuur, landschap
Mooi Lochem www.mooilochem.nl Natuur, leefomgeving
Mooi Wageningen www.mooiwageningen.nl Landschap, natuur
Natuur- en vogelwerkgroep Bemmel Natuur
Nivon Arnhem www.nivon-arnhem.nl Natuur, educatie
Overbetuwe Groen Natuurlijk www.overbetuwegroennatuurlijk.nl Natuur, landschap
Rijn en IJssel Energie Coöperatie www.rijnenijsselenergie.nl Duurzame energie
SBNE Beekbergen www.sbne-beekbergen.nl Natuur, landschap
St. Behoud Cultuurlandschap De Dorschkamp www.stichtingbcdedorschkamp.nl Landschap, burgerinitiatief
St. De Bastei www.debastei.nl Natuur, cultuur
St. EVS – Ecovrede www.ecovrede.nl Natuur, duurzaamheid
St. Weurt + Leefbaarheid
Vereniging Natuur en Milieu Wijchen www.natuurenmilieuwijchen.nl Natuur, landschap, milieu
Vereniging Bos en Kuil www.bosenkuil.nl Natuur
Vereniging Vijf Dorpen in ’t Groen www.vijfdorpen.nl Landschap
Vereniging Vrienden van de Heemtuin Malden www.heemtuinmalden.nl Natuur
Vereniging Vrijwillig Landschapsbeheer Beuningen www.vlbbeuningen.nl Natuur
Vogelwerkgroep Arnhem en omstreken www.vogelwerkgroeparnhem.nl Natuur, educatie
Vogelwerkgroep Rijk van Nijmegen E.O. www.vogelwerkgroepnijmegen.nl Natuur, educatie
Werkgroep Bosbehoud Wageningen-Hoog Wageningen-hoog Landschap, natuur
Werkgroep Leefklimaat Zevenaar www.leefklimaatzevenaar.nl Natuur, landschap, cultuurhistorie
Werkgroep Milieubeheer Berg en Dal www.wmg-groesbeek.nl Natuur, milieu, educatie
Wijkvereniging Ons Waterkwartier Leefomgeving
Windpowernijmegen www.windparknijmegenbetuwe.nl Duurzame energie

Lidorganisaties in Gelderland algemeen

Naam Website Thema’s
De Bijenstichting www.bijenlint.nl Natuur, Educatie
Koninklijke Nederlandse Jagers Vereniging www.knjv.nl Natuur
St. Geldersch Landschap & Kastelen www.glk.nl Landschap, leefomgeving
Vleermuiswerkgroep Gelderland www.vlegel.org Natuur, educatie