29 april 2022 - 10:00 uur
Na de succesvolle eerste editie van vorig jaar, organiseren we ook dit jaar weer een cursus voedselbos ontwerpen. Heb je een stuk land in Gelderland beschikbaar en wil je daar een voedselbos aanleggen? Wil je graag meer leren voor je aan de slag gaat? Meld je dan aan voor de 8-daagse cursus die dit voorjaar van start gaat. Aanmelden is mogelijk tot en met 3 april.
Deze cursus is bedoeld voor gemotiveerde particulieren, buurtinitiatieven, landgoederen, experimenterende boeren of anderen die 0,5 tot 5 hectare grond in Gelderland tot hun beschikking hebben waar zij een voedselbos op willen starten. Deze cursus is geschikt voor projecten met doelen als lokale zelfvoorziening, zorg, recreatie en/of educatie. Voor projecten die primair gericht zijn op commerciële agrarische productie is deze cursus minder geschikt.
Acht vrijdagen: 29 april, 13 mei, 10 juni, 24 juni, 8 juli, 9 september, 30 september en 28 oktober.
10.00 tot 16.30 uur
Diverse binnen- en buitenlocaties in Gelderland, grotendeels bij bestaande voedselbosinitiatieven zoals Ketelbroek (Groesbeek), Nieuwe Erven (Brummen) en Voedselrijk (Ede).*
€750,-
Klik hier voor meer informatie over de cursus.
Wil je deelnemen aan de cursus voedselbosontwerp? Meld je dan uiterlijk 3 april aan via onderstaand formulier.
Let vóór je je aanmeldt op de volgende punten:
Deze cursus is minder geschikt voor commerciële agrarische productie. Het opstellen van een bedrijfsplan, begroting en de afzet komt slechts zijdelings aan bod.
Let op: met deze aanmelding is je deelname niet definitief! Er geldt een maximum aantal van 16 deelnemers. Mogelijk kunnen we niet alle aanmeldingen een plek in deze cursus aanbieden. In dat geval zullen we selecteren op basis van deze aanmeldgegevens. We houden je hiervan op de hoogte.